Araba Resimleri

yeni-megane-hb-2015-03

2015 Renault Megane Aksesuar Setleri :

MARŞPİYE AKSESUAR PAKETİ

Marşpiyeler araca sportif görünüm kazandıran aksesuarlardandır. Ayrıca aracın dinamik görüntüsüne katkıda bulunur.

Renault

YAN CAM RÜZGARLIĞI PAKETİ

Yan cam rüzgârlığı ile camı çok az açarak araç içini havalandırabilirsiniz. Böylece araçtaki yolculara rahatsızlık vermeden havanın dolaşımı sağlanır.

Renault

ARKA SPOILER AKSESUAR PAKETİ

Mükemmel bir kişiselleştirme elemanı olan bu rüzgârlık, aracınızın aerodinamik özelliğini güçlendirir ve onun sportif karakterini vurgular. Sportif kitlerin elemanlarının ideal tamamlayıcılarından biridir.

Renault

MULTİMEDYA PAKETİ

Multimedya sistemi ile aracınızda video seyredebilir, navigasyon ile yolunuzu bulabilir ve 3G ile internete girebilirsiniz. Ayrıca geri görüş kamerası ile aracınızın arkasını görebilirsiniz.

Renault

AVANZA KROM JANT

Krom jantlar ile aracınıza sportif ve dinamik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Renault

ALÜMİNYUM AVANZA JANT

Estetik ve güvenlik sağlayıcı bir parça olan alüminyum alaşım jantlar, aracı kişiselleştirmeye yönelik aksesuarlar arasında ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Bu jantlar aracınıza çok sportif ve dinamik bir karakter kazandırır.

Renault

ALÜMİNYUM ASTERIA JANT

Aracınızı kişiselleştirmeye yönelik olan alüminyum jantlar ile sportif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Renault

PAÇALIK

Ön paçalıklar özellikle kasanın altını çamur sıçramaları ve çakıla karşı korur.

Renault

ENLEMESİNE TAVAN BARI

Enlemesine tavan barından olu?an set, en katı standartlara göre test edilmiştir. Barların araca tam uyumu sağlanmıştır. Karoseri herhangi bir şekilde deformasyona uğrama veya paslanma riskinden korumaktadır.

Renault

ÇEKİ DEMİRİ

Bu çeki demiri Renault tarafından güvenilirlik, yüksek dayanıklılık ve sağlamlık sunmak üzere tasarlanmış, geliştirilmiş ve test edilmiştir. Bu sayede araç ile toptan uyum sağlayarak araç kaportasına yönelik herhangi bir hasar riskini önler. Tamamen yüksek dirençli, yüksek performanslı korozyon önleyici bir boya ile kaplanmıştır. Zor aşınır, güvenlidir ve her tür kullanım için uygundur.

Yorumlar

Bir Yorum Ekle

Henüz bir yorum yok. İlk yorumlayan sen ol!

  •  

Fotoğraf bilgisi

Popüler Etiketler

Karışık Resimler